+90 (232) 478 0 777

Müşteri Hizmetleri

Kendine görev edindiği Premium kaliteyi en iyi hizmet ile sunma anlayışı sayesinde kısa sürede Türkiye pazarında önemli bir konuma gelen ARASHI Company, 2019 yılı itibari ile ticari faaliyetlerine başlamış olup, her geçen gün gücüne güç katarak büyümeye devam etmektedir. 

Değer odakları arasında önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan firmamız bu doğrultuda değişime ve gelişime yaptığı yatırımlar ile kısa sürede pazarda adından söz ettirir hale gelmiştir. 

Premium kalitesinin yanı sıra artan hizmet anlayışı ile müşterilerine alternatif çözümler sunabilen ARASHI Company, sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek bu kapsamda yaptığı yatırımlar ile geleceği hedefleyen bir çözüm partneri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Türkiye’de verdiği hizmeti bir basamak daha yukarıya taşımak için 2022 yılının ilk günlerinde merkez İzmir olarak hizmet vermeye başlayan ARASHI Company, yeni lokasyonu sayesinde daha hızlı hizmet vermenin yanı sıra artan talepleri karşılayabilmek adına ithalat gücünüde arttırmayı hedeflemektedir.